top of page

INLIGHT

 

  • Inlight patří k několika málo kosmetickým značkám na světě, které jsou 100% bio. Je vyroben z nejčistších a nejkvalitnějších ingrediencí vypěstovaných v ekologickém zemědělství bez syntetických postřiků a GMO. Síla a vitalita takovýchto bio pokladů je s láskou a odbornou péčí ručně zpracovávána po dobu několika měsíců.

 

  • Čistý přírodní obsah bez syntetických konzervantů bezpečně chrání vysoce kvalitní temně fialové sklo před UV  zářením. Každý výrobek InLight je označen alchymistickým znakem, který odráží jedinečnou vibrační energii daného produktu, spojenou s unikátní recepturou pro dokonalou harmonii.

 

  • Síla čisté přírody promění pokožku do krásy. Je v souladu s homeopatickou léčbou. 

 

  • Příroda je mocná a umí si poradit i s těžkou formou akné, tvorbou pigmentových skvrn, jizev, vrásek či ekzémů, a to zcela bez nutnosti invazivních zásahů. 

 

  • Výsledkem pomalé produkce bez použití syntetických látek jsou voňavé bio balzámy a oleje se silnou energií a obsahem širokého spektra vitaminů, minerálů a látek přirozených a prospěšných lidské pokožce .

 

  • Zvláčňující balzámy a oleje jsou pleti přirozené a ta je přijímá jako vlastní. Vyživují pokožku do hloubky, uzamykají vodu v těle a zanechávají ji hydratovanou po dlouhou dobu.

 

  • Tajemství luxusních olejů značky InLight spočívá v tom, že jsou v dokonalé harmonii s naším tělem. Naše tělo tyto oleje dokáže rozpoznat z chemického i energetického hlediska a právě proto mohou produkty InLight tak pozitivně působit na naši pokožku.

 

Receptury Inlight míchá doktor Spiezia. Lékař, bylinkář a odborník na pleť, jehož motto zní:

„Srdcem Inlightu je můj Bio-lipofilní Matrix®, což je silná směs botanických olejů, která spojuje starou alchymii a moderní vědu a zvyšuje vitalitu každé složky. Každý výrobek je vyzbrojen vlastním alchymistickým symbolem inspirovaným přírodou, který probouzí krásu k životu.“  

   

bottom of page