top of page

Kristýna Wimmr

Kosmetická péče Inlight, líčení, účesy, 

zakladatelka salónu BIOTýna

 

Už od mala jsem měla svůj svět. Milovala jsem vodu, přírodu, květiny a sbírala už ve školce kameny. Kreativita mi proudila v žilách ~ bavilo mě tvoření, malovaní i tancování. 

Vystudovala jsem výtvarnou školu a už tady, během studií jsem začala prodávat konvenční kosmetiku a líčit. Další cesta vedla k absolvování kurzu profesionální vizážistky a maskérky. Díky mým známým se mi splnil sen a já jsem líčila pro různé časopisy, reklamy, natáčení, svatby, atd. Potom přišel na řadu kadeřnický kurz, díky němuž jsem zavítala na přechodnou dobu do kadeřnictví.  Mé touhy k přírodě však byly čím dál silnější a já se začala aktivně zajímat o složení produktů, které jsem každý den používala ať už na sobě či klientkách. Začala jsem se také zajímat o přírodní léčitelství, jak si pomoci v nemoci, jak vylepšit stravu, energii kamenů, spánek, osobnostní rozvoj, kineziologii, hodně jsem četla a zkoumala své pocity. Tento směr mě zavedl do firmy biOrganica, kde jsem si díky kosmetice Inlight vyléčila po letech aknózní pleť. Inlight mi na cestě hodně pomohl k uvědomění a já bytostně pocítila jeho přesah. V biOrganica jsem dokonce nějakou dobu pracovala v showroomu, pomáhala s chodem, líčila a naučila se všechna úžasná Inlight ošetření v Inlight akademii.

Během této doby jsem si dodělala zatím poslední kurz profesionální kosmetičky

Tímto vývojem se mi postupně začal malovat v srdci sen, mít svůj vlastní salón, tvořit podle sebe s láskou, uplatnit své dary, pečovat a pomáhat lidem. 

Díky podpoře přátel, rodiny, přítele a kolegů se můj sen stal skutečností a já všem, kteří mě na cestě doprovázeli, ze srdce děkuji. Byly to zajímavé lekce, které mě dovedly k sobě samé, vnímání svého těla i duše, sebelásce, nezávislosti a svobodě, chápání světa jako celku, rozdávání lásky a odevzdání se v důvěře životu. 

Těším se, že BIOTýna salón bude více než místem setkávání, relaxace, poradenství, líčení a kosmetiky. Ráda předám dále to, co jsem se dosud naučila a věřím, že se zde budete cítit jako „doma“ a ten sen si užijete společně se mnou. 

S láskou 

Týna

F0AEF0F8-4D24-473C-BA08-D7E3D7F15D85.jpg

Barbora Blahůšková

Kosmetická péče Inlight

Vystudovala jsem přímo obor kosmetička a hned po škole jsem se začala živit jako kosmetička a vizážistka. Pracovala jsem pro luxusní konvenční značky, ale svět přehlídek a celebrit nebyl úplně pro mne a při péčích s chemickými produkty se mi na rukou tvořil ekzém. 

 

Inlight byla láska na první přivoněni a navíc mi vyřešil dlouhodobý boj s akné. Přála jsem si pracovat, už jen s touto značkou.

 

Nyní jsem součástí Biorganica Akademie a jsem hlavně maminka dvou skvělých kluků, ale ráda si chodím, alespoň 1-2 dny v týdnu odpočinout do práce.

 

Zaměřuji se hlavně na relaxační rituály o pleť a tělo a nejraději pomáhám léčit kůži, která má opravdu problém typu silné akné, ekzémy atd. Mám pak vždy radost když se mi společně s klientem podaří mu vyřešit problém, který ho trápí třeba i řadu let.

 

K ošetření kůže přistupuji holisticky a snažím se, aby klienti odcházeli maximálně zrelaxovaní a s pocitem, že jejich problém s kůži má řešení.

312016830_3368327273416699_6195835559623712960_n-2.jpg

Erika Roubalová

Access Bars

Jsem maminka dvou dětí, kadeřnice a provázím klienty na sezeních ACCESS BARS metodou pro lehčí hlavu a tělo. Miluju přírodu, tanec, dětskou radost a smích.

 

Metoda Access bars se ke mě dostala na jaře v roce 2021. Od té doby jsem prošla modalitou Access Consiousness a dalšími kurzy abych mohla předávat lidem do života radost, lehkost, lásku sama k sobě, být sám sebou. To je mé poslání a jsem vděčná,  že to mohu předávat dál klientům v salónku Biotyna. Je to krásný pocit a veliká vděčnost, když klient odchází lehčí, spokojenější, radostnější a odevzdá to co už mu neslouží.
 

Díky této metodě cítím větší lehkost v životě, dovolení jak pro sebe tak pro okolí, více úlevy pro tělo i hlavu.

S láskou 

Erika

1F22F303-EF67-487A-873F-E6DA6D1BBB04.jpg

Alžběta Kofránková 

Bachovy esence
Esence pro mě nesou hlubokou inteligenci rostlin a především jemnost a lehkost léčení.Zkušenost s nimi mám v léčení dospělých, dětí, zvířat a především sebe sama. Prošla jsem si kurzem Bachovy esence v praxi pod záštitou Bach Educational Resource, England a tam jsem si uvědomila, jak neuvěřitelně propracovaný systém a podporu v sobě jednotlivé esence skrývají.
Uklidňují nepokojnou mysl, nepokojné emoce, zatvrzelé stavy. Dodávají balanc, chuť do života a jasnost. Na energeticko-informační rovině jsou doslova pohlazením po duši. Mám velkou radost, že jsem byla přizvána ke spolupráci právě s BioTýna, kde je tak domácí atmosféra a těším se, že vám, kteří to potřebujete, přinesou Bachovy esence znovu pocit být v sobě „jako doma“.
Těším se na viděnou, Alžběta

 


IMG_2741_edited.jpg
Návrh bez názvu-48.png
Kotva 1
bottom of page