Kristýna Hrdličková

 

Už od mala jsem měla svůj svět. Milovala jsem vodu, přírodu, květiny a sbírala už ve školce kameny. Kreativita mi proudila v žilách ~ bavilo mě tvoření, malovaní i tancování. 

Vystudovala jsem výtvarnou školu a už tady, během studií jsem začala prodávat konvenční kosmetiku a líčit. Další cesta vedla k absolvování kurzu profesionální vizážistky a maskérky. Díky mým známým se mi splnil sen a já jsem líčila pro různé časopisy, reklamy, natáčení, svatby, atd. Potom přišel na řadu kadeřnický kurz, díky němuž jsem zavítala na přechodnou dobu do kadeřnictví.  Mé touhy k přírodě však byly čím dál silnější a já se začala aktivně zajímat o složení produktů, které jsem každý den používala ať už na sobě či klientkách. Začala jsem se také zajímat o přírodní léčitelství, jak si pomoci v nemoci, jak vylepšit stravu, energii kamenů, spánek, osobnostní rozvoj, kineziologii, hodně jsem četla a zkoumala své pocity. Tento směr mě zavedl do firmy biOrganica, kde jsem si díky kosmetice Inlight vyléčila po letech aknózní pleť. Inlight mi na cestě hodně pomohl k uvědomění a já bytostně pocítila jeho přesah. V biOrganica jsem dokonce nějakou dobu pracovala v showroomu, pomáhala s chodem, líčila a naučila se všechna úžasná Inlight ošetření v Inlight akademii.

Logo_Biotyna_final.gif
Návrh bez názvu-12.png

Během této doby jsem si dodělala zatím poslední kurz profesionální kosmetičky

Tímto vývojem se mi postupně začal malovat v srdci sen, mít svůj vlastní salón, tvořit podle sebe s láskou, uplatnit své dary, pečovat a pomáhat lidem. 

Díky podpoře přátel, rodiny, přítele a kolegů se můj sen stal skutečností a já všem, kteří mě na cestě doprovázeli, ze srdce děkuji. Byly to zajímavé lekce, které mě dovedly k sobě samé, vnímání svého těla i duše, sebelásce, nezávislosti a svobodě, chápání světa jako celku, rozdávání lásky a odevzdání se v důvěře životu. 

Těším se, že BIOTýna salón bude více než místem setkávání, relaxace, poradenství, líčení a kosmetiky. Ráda předám dále to, co jsem se dosud naučila a věřím, že se zde budete cítit jako „doma“ a ten sen si užijete společně se mnou. 

S láskou, 

Vaše Týna

Yevheniia Savchenko

depilace cukrovou pastou

Jmenuji se Yevheniia, jsem profesionál v oboru depilací. Moje cesta začala v roce 2015, od té doby jsem prošla řadou školení a neustále se v tomto oboru vzdělávám, již přes 7 let. Od roku 2017 pracuji s přípravky TM Esti. Jedná se o ukrajinskou značka kosmetiky, která se etablovala jako řada profesionální kosmetiky pro depilaci s pečující kosmetikou před a po zákroku. 

 

Efektem depilace je hladká pokožka až po dobu 3 týdnů a snížení růstu chloupků. Chloupky řídnou a jsou jemnější. Tato depilace odstraní i nejemnější chloupky s dokonalou přesností. Přesvědčit se o tom můžete sami.

 

Uvidíme se na depilaci.

Yevheniia